III miejsce Żaczków na turnieju !!!

W sobotę na Orliku w Ręcznie odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek organizowanych przez OZPN Piotrków Tryb – Orlik Młodszy II.
Tym razem, to my wystąpiliśmy w roli gospodarza.
Nasza drużyna po bardzo dobrym początku (dwa wygrane mecze), w kolejnych dwóch musiała uznać wyższość drużyn przyjezdnych i ostatecznie zajmujemy III miejsce.

Wyniki Naszej drużyny:
Czartoria Ręczno (Fair Play) – GUKS Gorzkowice 1:0 (bramka: Kacper Woźniak)
Czartoria Ręczno (Fair Play) – UKS Gmina Rozprza 1:0 (bramka: Kacper Woźniak)
Czartoria Ręczno (Fair Play) – Skalnik Sulejów 0:2
Czartoria Ręczno (Fair Play) – Szczerbiec Wolbórz 0:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Skalnik Sulejów
2. Szczerbiec Wolbórz
3. Czartoria Ręczno (Fair Play)
4. GUKS Gorzkowice
5. UKS Gmina Rozprza

Skład: Chabielski Dawid, Dąbrowski Szymek, Jagieło Jasiek, Janiec Antoni, Janiec Patryk, Kaszuba Krystian, Kołodziejczyk Maciek, Kowalski Szymek, Kubiak Krystian, Radzikowski Darek, Składnik Patryk, Skrobek Adaś, Skrobek Mati, Sokalski Maciek, Strzelczyk Tomek, Więcławski Antek, Woźniak Kacper, Sztajnert Fabian.
Trenerzy: Skowron Bartek, Patek Marcin, Niedzwiecki Patryk

Sędziowie: Krystian Łysoń, Miłosz Skrobek

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkich, którzy pomogli przy turnieju. Szczególne podziękowania dla Pati Skowron (foto), Mateusza Pięty (oprawa muzyczna), Krystianowi Łysoniowi i Miłoszowi Skrobkowi (sędziowie) oraz wszystkim rodzicom a w szczególności mamą za pomoc przy obsłudze cateringu.