Omega Kleszczów – Szkółka Fair Play (Czartoria Ręczno) 4:3 (2:0).

Niestety w piątej kolejce ligowej Nasza drużyna wraca do domu bez zdobyczy punktowej.
Pierwsza połowa to dramatyczna gra w Naszym wykonaniu. Zawodnicy zachowywali się jak by byli na wielkim grillowaniu w Gminie Kleszczów. Dwa prezenty dla Omegi po katastrofalnych błędach indywidualnych i wynik do przerwy 2:0.

W przerwie meczu w Naszej szatni padło dużo mocnych słów, które w żaden sposób nie nadają się do publikacji.

Druga połowa to zdecydowana lepsza gra Naszej ekipy. Od początku drugiej połowy w zespole Fair Play- a nastąpiła zmiana: kontuzjowanego Krystian Łysonia zastąpiła Weronika Jędruszek
W 42 minucie po podaniu Kamila Kozuba kontaktową bramkę zdobył Nasz kapitan Paweł Sala. Osiem minut później mamy remis. Walka do końca powoduje, że Nasz kapitan zdobywa drugiego gola w meczu.
Przy wyniku 2:2 nadal atakujemy i już w 58 minucie, wychodzimy na prowadzenie. Autorem bramki Paweł Sala.
W 62 minucie ( to jest już chyba jakieś fatum) tracimy gola. Złe wybicie Naszej defensywy i jest 3:3.
Omega idzie za ciosem i już 3 minuty później przegrywamy 4:3. Do końca meczu walczymy: ale strzały Szymona Haręzy i Weroniki Jędruszek lądują w rękawicach golkipera Omegi.
Po doliczonych 3 minutach gry sędzia kończy spotkanie i Nasza porażka staje się faktem.

Reasumując, warto pochwalić drużynę za drugie 40 minut (walka, nieustępliwość, serducho) to trzy plusy które zmieniły diametralnie obraz gry. Natomiast mocno musimy się zastanowić i mocno pracować nad tym by taka gra jak w pierwszej połowie meczu nie miała już nigdy miejsca.

Omega Kleszczów – Szkółka Fair Play 4:3
Bramki: Paweł Sala x3

Skład: Hubert Guziak – Szymon Haręza – Kacper Stępień, Patryk Dziadczyk, Bartosz Jędruszek – Kamil Kozub, Krystian Łysoń (41’ Weronika Jędruszek), Paweł Sala (c), Patryk Wojtala – Wiktor Stanios, Kuba Fijołek
Pozostali rezerwowi: Rafał Szopa, Paweł Fijołek, Patryk Jankowski, Patryk Kowalski

Kartki: Kacper Stępień, Paweł Sala, Patryk Wojtala – wszyscy żółte

Trener: Marcin Patek