Pierwszy noworoczny mecz pokoleń już za Nami !!!!

Mecz Noworoczny już za Nami !!!
Wczoraj 3 stycznia 2016 roku o godzinie 13:30 odbył się pierwszy historyczny mecz Noworoczny w Gminie Ręczno. Na stadionie Santiago Czarta na przeciwko siebie stanęli seniorzy i juniorzy Czartorii Ręczno.
Mecz trwający 2x30min zakończył się zwycięstwem Seniorów 11:5.

Autorem pierwszej bramki w 2016 roku został Paweł Tręda.

Seniorzy: Krzysztof Żak - Przemysław Kijański, Tomasz Kabziński, Bartłomiej Skowron, Dariusz Grzywacz - Paweł Tręda, Paweł Krężołek - Marcin Sala, Damian Pawulski, Adam Wagner - Konrad Jankowski.

Juniorzy: Hubert Guziak - Patryk Kowalski, Paweł Sala, Dawid Sokół, Kuba Zimny - Weronika Jędruszek, Dominik Sobczyk (C), Bartosz Jędruszek - Kuba Fijołek - Miki Skowron.

Bramki:
seniorzy: 3 - Marcin Sala, 2 - Adam Wagner, Konrad Jankowski, 1 - Tomek Kabziński, Damian Pawulski, Paweł Tręda, samobój.
juniorzy: 1 - Bartosz Jędruszek, Miki Skowron, Paweł Sala, Kuba Fijołek, Dawid Sokół

sędzia: Marcin Patek.