PIERWSZY TURNIEJ MŁODZIKÓW JUŻ ZA NAMI !!!

Drużyna FC BUBU zwycięzcą pierwszego turnieju „Młodzików”

Dnia 22 maja 2015 został rozegrany pierwszy turniej Młodzików Szkółki Piłkarskiej Fair Play. W turnieju wzięło udział 23 zawodników, którzy w drodze losowania zostali podzieleni na trzy drużyny.
Do turnieju przystąpiły 3 drużyny: Pędzące Byki, FC Kappa oraz FC Bubu. Trenerami drużyn byli zawodnicy z grupy „Starszej” Szkółki.

Po rozegraniu dwóch serii meczy, każdy z każdym najlepszą drużyną okazał się zespół FC Bubu, który wygrał wszystkie mecze i zdobył 12 punktów. Drugie miejsce zajęła drużyna FC Kappa zdobywając w turnieju 4 punkty, a trzecie miejsce przypadło Pędzącym Bykom – 1punkt.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Piotrek Lewański (FC BUBU). Najlepszym bramkarzem Patryk Kowalski (Pędzące Byki). Królem strzelców został Bartek Sobczyk (FC Bubu).

Składy drużyn:
FC BUBU: Wiktoria Paradecka, Marysia Zimna, Piotrek Lewański, Bartek Sobczyk, Eryk Sztajnert, Kacper Zaremba, Dastin Sala.
Trenerzy: Paweł Sokół i Patryk Kowalski.

FC KAPPA: Oliwia Śliwińska, Wiktor Zaremba, Kacper Krasoń, Kuba Zimny, Mikołaj Skowron, Maciek Kołodziejczyk, Weronika Skowron, Antoni Kllich.
Trenerzy: Miłosz Skrobek, Hubert Guziak i Dawid Prochoń.

PĘDZĄCE BYKI: Michał Smolarczyk, Piotr Balcerek, Kacper Śliwiński, Igor Janiec, Patryk Kowalski, Adam Skrobek, Mateusz Skrobek, Oskar Zaremba.
Trenerzy: Daniel Sobczyk oraz Dawid Sokół.

Strzelcy bramek w turnieju:
6 – Bartek Sobczyk, 5 – Piotrek Lewański, 3 – Kacper Śliwiński, 2 – Mikołaj Skowron, 1 – Patryk Kowalski, Kuba Zimny, Wiktoria Paradecka oraz Igor Janiec.

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy fantastycznego występu w I edycji Turnieju Młodzików.
Kolejny turniej już za miesiąc.