Szkólka Fair Play (Czartoria Ręczno) - Orzeł Dobryszyce 9:1 (5:1)

Wygrana w sparingu !!!

W dzisiejszym meczu towarzyskim rozgrywanym w Dobryszycach pokonaliśmy miejscowego Orła 9:1.

Orzeł Dobryszyce (2001) – Fair Play 1:9 (1:5)
Bramki:
5’ 1:0 Bartosz Jędruszek
15’ 2:0 Patryk Wojtala (asysta Dominik Sobczyk)
16’ 3:0 Paweł Sala (rzut wolny)
27’ 3:1
30’ 4:1 Krystian Łysoń
38’ 5:1 Mikołaj Skowron (asysta Hubert Moneta)
53’ 6:1 Kamil Kozub
54’ 7:1 Kamil Kozub (asysta Paweł Sala)
65’ 8:1 Miłosz Skrobek (asysta Kamil Kozub)
86’ 9:1 Patryk Wojtala

Skład:
(1 połowa): Rafał Szopa – Szymon Haręza – Patryk Kowalski, Patryk Dziadczyk, Bartosz Jędruszek – Hubert Moneta, Dominik Sobczyk (C), Krystian Łysoń, Paweł Sala – Kuba Fijołek (30’ Mikołaj Skowron), Patryk Wojtala (30’ Antoni Killich)

(2połowa): Dominik Sobczyk (C) – Szymon Haręza – Hubert Guziak (75’ Antoni Killich), Patryk Dziadczyk, Mateusz Pięta – Miłosz Skrobek (80’ Krystian Łysoń), Wiktor Stanios, Łukasz Meszczyk, Paweł Sala (75’ Patryk Wojtala) – Weronika Jędruszek, Kamil Kozub (80’ Mikołaj Skowron).

Po dobrym meczu w Naszym wykonaniu pokonaliśmy Orła Dobryszyce 9:1. Przez cały mecz byliśmy stroną przeważającą. W dzisiejszym spotkaniu zadebiutowało w Naszych barwach dwóch zawodników: Łukasz Meszczyk oraz Kamil Kozub – ostatnio występujący w barwach LKS Mierzyn. W drużynie pojawił się także „stary – nowy „ zawodnik Miłosz Skrobek. Cała trójka pokazała się z dobrej strony i wszystko wskazuje na to, że wiosną zobaczymy ich w meczach ligowych w barwach Fair Play-a.
Warto nadmienić, że w meczu swoją premierową bramkę zdobył najmłodszy w drużynie Miki Skowron, a zawodnikiem meczu po raz kolejny został wybrany Patryk „Kowal” Kowalski.
Co do bramek: to warto wyróżnić bramkę Bartosza Jędruszka (strzał z około 20 metrów wylądował w bramce golkipera Orła). Jednak ozdobą meczu była bramka zdobyta przez „Zenka” w pełnym biegu z około 25metrów.

W nadchodzącym tygodniu trenujemy we wtorek o godz.: 17:00 (Orlik w Ręcznie) oraz w czwartek o godz.: 18:00 (Orlik w Ręcznie)