Udany debiut „Żaczków” w lidze turniejowej !!!

Dziś Nasza najmłodsza grupa rozpoczęła przygodę w oficjalnych rozgrywkach organizowanych przez OZPN Piotrków Trybunalski.

W pierwszym turnieju Nasi młodzi piłkarze udali się do Sulejowa by zmierzyć się z takimi drużynami jak:
Skalnik Sulejów I, Skalnik Sulejów II, UKS Gmina Rozprza, Szczerbiec Wolbórz.

Wyniki Naszej ekipy:
Czartoria Ręczno (Fair Play) – Skalnik Sulejów II 2:1 (bramki: Kacper Woźniak x2)
Czartoria Ręczno (Fair Play) – UKS Gmina Rozprza 1:0 (bramka: Kacper Woźniak)
Czartoria Ręczno (Fair Play) – Szczerbiec Wolbórz 0:5
Czartoria Ręczno (Fair Play) – Skalnik Sulejów I 2:4 (bramki: Kacper Woźniak, Fabian Sztajnert)>

Skład:
Chabielski Dawid, Dąbrowski Szymek, Janiec Antoni, Janiec Patryk, Kaszuba Krystian, Kołodziejczyk Maciek, Kowalski Szymek, Kubiak Krystian, Pięta Kamil, Radzikowski Darek, Składnik Patryk, Skrobek Adam, Skrobek Mati, Sokalski Maciek, Strzelczyk Tomek, Suska Krystian, Tokarski Kuba, Więcławski Antek, Woźniak Kacper, Sztajnert Fabian
Trener: Patryk Niedzwiecki

Dziękujemy rodzicom Grupy Żak za pomoc, a w szczególności Pani Eli Więcławskiej, Panu Marcinowi Tokarskiemu oraz Panu Kubie Woźniakowi.

Kolejny turniej zostanie zagrany w Niechcicach, gdzie organizatorem jest klub UKS Gmina Rozprza. Więcej info już niebawem.