Zimny prysznic !!!

Zimny prysznic w III kolejce !!!

W pierwszym meczu u siebie rundy wiosennej ulegliśmy drużynie LKS Mierzyn 1:6.
Choć przed meczem wiedzieliśmy, że nie jesteśmy faworytem tego spotkania, to chyba nikt z licznie oglądających to widowisko nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.
W sobotnim spotkaniu 4 bramki tracimy po „katastrofalnych” błędach indywidualnych Naszych graczy i na tym zaprzestańmy. Choć przeciwnik był naprawdę mocno, to w żaden sposób nie usprawiedliwia niektórych Naszych zawodników w kwestii zaangażowania podczas meczu.

Na osłodę pozostaje tylko piękna bramka Pawła Sali, po dobrej akcji i asyście Naszego kapitana Dominika Sobczyka

Czartoria Ręczno (Fair Play) – LKS Mierzyn 1:6 (1:3)

5’ 0:1 – błąd ustawienia i krycia
15’ 0:2
17’ 0:3 – błąd indywidualny
40’ 1:3 Paweł Sala (asysta Dominik Sobczyk)
53’ 1:4 – błąd indywidualny
68’ 1:5 – błąd indywidualny
80’ 1:6 – błąd indywidualny

Skład: Hubert Gzuiak – Patryk Kowalski (75’ Wiktor Stanios), Szymon Haręza, Bartosz Jędruszek – Patryk Dziadczyk – Łukasz Meszczyk (70’ Hubert Moneta), Dominik Sobczyk (C), Krystian Łysoń, Paweł Sala – Weronika Jędruszek (67’ Miłosz Skrobek) – Kamil Kozub.
Pozostali rezerwowi: Mateusz Korpas, Patryk Jankowski, Mikołaj Skowron, Antoni Killich